کد خبر: ۲۶۱۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 2020July 08
این از خودگذشتگی که جان ۱۱ نفر را نجات داد صداقت و اعتقاد جوانان انقلابی را نشان می دهد. بنابراین این کار باید نمونه و اسوه باشد و مسئولین جمهوری اسلامی باید چنین جوانانی را تکریم کنند
 شفاآنلاین>اجتماعی>رئیس شورای عالی استان ها، از عنایت آزغ جوان برنایی که با اقدامی شجاعانه در حادثه آتش سوزی بیمارستان سینا اطهر جان 11 بیمار گرفتار در آتش را نشان داد، قدردانی کرد.

به گزارش شفاآنلاین، روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، علیرضا احمدی در جریان این قدردانی گفت: عملکرد آقای آزغ نشان داد که تعداد جوانان انقلابی زیاد است. وی  همانند دهقان فداکار و جوانانی که در هشت سال دفاع مقدس در برابر باطل ایستادند و برای دفاع از میهن خود جنگیدند از خودگذشتگی کرد.

 از این رو شایسته است وی را «آزغ فداکار» بنامیم. از سوی دیگر این نشان می دهد جوانان انقلابی که رهبر از آنان نام می‌برد به تعداد زیاد وجود دارند و همین ها هستند که آینده انقلاب را تضمین می‌کنند.

وی افزود: این از خودگذشتگی که جان ۱۱ نفر را نجات داد صداقت و اعتقاد جوانان انقلابی را نشان می دهد. بنابراین این کار باید نمونه و اسوه باشد و مسئولین جمهوری اسلامی باید چنین جوانانی را تکریم کنند.


رئیس شورای عالی استان ها ادامه داد: زمانی که جناب آقای آزغ می گوید تمام آرزوهایش ادامه راه سردار سلیمانی و دیدار با رهبر است ما باید خوشحال باشیم و قدر چنین جوانانی را بدانیم. از سوی دیگر این از خودگذشتگی دشمنان را ناامید کرد. دشمنانی که می‌خواهند با تبلیغات چنین جوانانی را دشمن نظام نشان دهند اما می بینیم که این جوانان انقلابی هستند و جان خود را در برابر نجات جان انسانها به خطر می‌اندازند.

حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران در 10 تیر ماه به مرگ ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.

عنایت آزغ جوان خوزستانی با مشاهده این آتش سوزی و پیش از حضور آتش نشانان، با شجاعت تمام بساط دستفروشی خود را رها کرد و دل به آتش زد و 11 هموطن خود را نجات داد.ایرنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: