کد خبر: ۲۶۱۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۵ - ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020July 07
سارق با تخریب در منزلش اموالی شامل لپ‌تاپ، سنگ فرز و گوشی او را سرقت کرده و متواری شده است
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>سارق و مالخری که با همدستی یکدیگر اقدام به بیش از ۱۵۰ فقره سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش شفاآنلاین، در نیمه خرداد ماه امسال بود که فردی به اتهام سرقت داخل خودرو از سوی ماموران کلانتری عباس آباد دستگیر و در ادامه روند رسیدگی به جرمش به همراه پرونده متشکله به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

با انتقال این فرد به مقر پلیس، تحقیقات ماموران آگاهی نیز آغاز و در جریان آن مشخص شد که بر اساس گزارش اولیه، ماموران گشت کلانتری حین انجام ماموریت و گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید مظنون شده که با نزدیک شدن خودروی پلیس، راننده پراید از محل متواری شد، اما با شلیک تیر هوایی، راننده خودرو دستگیر شده و مقادیری اموال سرقتی شامل یک دستگاه لپ‌تاپ، سنگ فرز، سه حلقه لاستیک و ... از داخل خودرو کشف شد.

در ادامه متهم دستگیر شده مورد بازجویی قرار گرفت که در جریان آن اعتراف کرد که سه حلقه لاستیک را ازسارقی با هویت معلوم خریداری کرده است که با کسب این اطلاعات این سارق نیز در عملیاتی دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن اقرار کرد که عمده سرقت‌ها از داخل خانه و داخل خودرو انجام شده است.

همچنین یکی از شکات با حضور در مقر پلیس به ماموران گفت که سارق با تخریب در منزلش اموالی شامل لپ‌تاپ، سنگ فرز و گوشی او را سرقت کرده و متواری شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که سارق و مالخر در بازجویی‌های انجام شده به ۱۵۰فقره سرقت داخل خودرو و سرقت از منزل اعتراف کردند. همچنین یکی دیگر ار همدستانشان را هم معرفی کردند که اقدامات برای دستگیری وی ادامه دارد. بر این اساس تاکنون ۹۵ تن از مال‌باختگان شناسایی شده‌اند. ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: