کد خبر: ۲۶۰۴۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - ۰۸ تير ۱۳۹۹ - 2020June 28
نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران به نشانی کارگاه اعزام شدند و از داخل تانکرهای نصب شده در محوطه کارگاه و نفتکشی که در حال خروج از داخل کارگاه بود، 80 هزار لیتر فرآورده های نفتی و 1000 لیتر روغن تقلبی کشف کردند
شفاآنلاین>اجتماعی>رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف 80 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق و 1000 لیتر روغن موتور تقلبی به ارزش 5 میلیارد و 760 میلیون ریال در جنوب پایتخت خبر داد. 
 
به گزارش شفاآنلاین،سرهنگ نعمت اله علیپور، اظهار داشت : در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی فرآورده نفتی در کهریزک، ماموران پلیس امنیت اقتصادی پایتخت بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، فردی بدون مجوزهای قانونی کارگاه تغلیظ احداث کرده و با همکاری تعدادی از رانندگان خودروهای نفتکش، فرآورده نفتی " گازوئیل" و روغن موتور تقلبی در این مکان جمع آوری و از شبکه توزیع خارج می کند.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران به نشانی کارگاه اعزام شدند و از داخل تانکرهای نصب شده در محوطه کارگاه و نفتکشی که در حال خروج از داخل کارگاه بود، 80 هزار لیتر فرآورده های نفتی و 1000 لیتر روغن تقلبی کشف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران حاضر در صحنه مدارک مربوط به محموله را از راننده نفتکش تقاضا کردند که راننده بارنامه ای را در اختیار پلیس قرار داد در تحقیقات اولیه مشخص شد این بارنامه برای روغن موتور است.

سرهنگ علیپور با اشاره به اینکه در این رابطه 4 متهم دستگیر شدند، گفت: با دستور قضائی كارگاه پلمب و فرآورده هاي نفتي کشف شده برای آزمايش و نگهداري تحويل شركت نفت تهران شد.

به گفته سرهنگ علیپور ، ارزش فرآورده های نفتی مکشوفه طبق اعلام نظر کارشناسان شرکت نفت 5 میلیارد و760 میلیون ریال برآورد شده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: