کد خبر: ۲۵۸۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - 2020June 02
هوانگ چونجای مردی است که میزان وحشتناک " نوروفیبروماتوز " را که یک بیماری ژنتیکی اعصاب و پوست است را به نام خود ثبت کرده است
شفاآنلاین>اجتماعی>زشت‌ترین مرد دنیا، هوآنگ چونجای ۳۸ ساله است که از بیماری ژنتیکی نوروفیبروماتوز  در ناحیه صورت رنج می‌برد و زندگی اش را مختل ساخته است!

به گزارش شفاآنلاین،زشت‌ترین مرد دنیا، مرد حدودا ۳۸ ساله چینی به نام  هوآنگ چونجای "است که به دلیل رشد بیش از حد و وحشتناک تومور بر روی صورتش، او را تبدیل به مردی فیلی یا مرد فیل نما ساخته است. با این حال وزن تومور صورت وی طبق گزارشات انجام شده ۲۵ کیلوگرم می‌باشد که این بسیار خاص می‌باشد.

هوانگ چونجای مردی است که میزان وحشتناک " نوروفیبروماتوز " را که یک بیماری ژنتیکی اعصاب و پوست است را به نام خود ثبت کرده است که خوشبختانه یا متاسفانه این نوع بیماری، تومور خوش خیم غیر سرطانی می‌باشد که می‌تواند در مسیر اعصاب رشد کند و گا‌ها منجر به برخی آسیب‌ها نیز شود!


با این حال متاسفانه وضعیت بسیار بد آقای هوآنگ از رشد جسمانی وی جلوگیری می‌کند و اجازه رشد به او را نمی‌دهد و به دلیل آویزان بودن پوست صورت وی، حتی قابلیت بینایی وی نیز کمی مشکل است و به سختی می‌تواند چشمانش را باز کند. اما پزشکان به هیچ وجه حاضر به معالج و جراحی وی به دلیل سایز بزرگ تومور نشده اند!

اما وی تاکنون در طی ۷ سال اخیر به میزان ۴ بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است و به میزان ۲۰ کیلو از تومور رشد شده در صورت وی توسط پزشکان بیمارستان سرطان فودا چین برداشته شده است.برنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: