کد خبر: ۲۵۸۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۷ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020May 31
دولت ایتالیا با افزایش آزمایشات تشخیص کرونا در میان مردم به میزان حدود ۲/۵ میلیون نفر در روز سعی در کنترل گسترش کرونا دارد
شفاآنلاین>سلامت>دولت ایتالیا از ثبت ۱۱۱ فوتی دیگر و هم‌چنین ۴۱۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این کشور خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین، شمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در ایتالیا در چند روز گذشته دوباره روند صعودی اما با شیب کم پیدا کرده که با ثبت ۱۱۱ فوتی دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۳۳ هزار و ۳۴۰ تن رسیده است که این کشور را از لحاظ شمار قربانیان کرونا در رتبه‌ی سوم جهان پس از ایالات متحده و انگلیس قرار می‌دهد.

این در حالی است که طی چند روز گذشته گزارش روزانه موارد جدید ابتلا به کرونا روندی نزولی را تجربه کرده است. تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در ایتالیا با افزایش حدود یک‌هزار مورد جدید در دو روز گذشته به بیش از ۲۳۳ هزار نفر رسیده است که این کشور را از لحاظ شمار مبتلایان در جایگاه ششم جهان پس از ایالات متحده، برزیل، روسیه، اسپانیا و انگلیس قرار می‌دهد.

دولت ایتالیا با افزایش آزمایشات تشخیص کرونا در میان مردم به میزان حدود ۲/۵ میلیون نفر در روز سعی در کنترل گسترش کرونا دارد و تخمین زده می‌شود که حدود ۴۶ هزار نفر نیز در این کشور ناقل ویروس کرونا باشند. رویترز
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: