کد خبر: ۲۵۸۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020May 30
با توجه به مراتب تعهد و توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی در فعالیت‌ها و تشکل‌های مدنی و صنفی از جمله سازمان نظام پزشکی، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور عالی رئیس کل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی منصوب می‌کنم
شفاآنلاین>سلامت>رئیس کل سازمان نظام پزشکی در حکمی دکتر علی تاجرنیا را به عنوان مشاور عالی خود و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی منصوب نمود.
 
به گزارش شفاآنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی متن حکم این انتصاب در ذیل آمده است:

جناب آقای دکتر علی تاجرنیا

سلام علیکم

با توجه به مراتب تعهد و توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی در فعالیت‌ها و تشکل‌های مدنی و صنفی از جمله سازمان نظام پزشکی و نیز ظرفیت‌های ویژه اجرایی و اجتماعی، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور عالی رئیس کل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی منصوب می‌کنم.

امیدوارم با عنایت به ضرورت اصلاح ساختارها و ساماندهی اقتصاد سازمان، هماهنگی و پیگیری امور اجرایی استان‌ها و شهرستان‌ها و ارتباط مستمر و مشورتی با شورای عالی و مجمع عمومی سازمان در جهت ارتقای جایگاه و عملکرد سازمان نظام پزشکی حداکثر مساعی خود را مبذول فرمایید.

وظیفه خود می‌دانم اینک که جناب آقای دکتر رحمانی در جایگاه دیگری به ارایه خدمت مشغول شده‌اند از زحمات ارزشمند ایشان در دوره تصدی این مسئولیت قدردانی و تشکر نمایم.

دکتر محمدرضا ظفرقندی

رئیس کل
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: