کد خبر: ۲۵۸۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020May 25
پس از حضور ماموران در محل، خانمی میانسال به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد پس از مراجعه به دستگاه خودپرداز یکی از بانک ها، از ۲ جوان ناشناس و رهگذر خواستم که مبلغی پول را به کارتی دیگر انتقال دهند
شفاآنلاین>اجتماعی>2 تبهکار که با سوء استفاده از اعتماد زنی میانسال، مبلغ ۹ میلیون ریال از حساب وی برداشت کرده بودند ، در کرمانشاه دستگیر شدند .

به گزارش شفاآنلاین، سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، تیمی از ماموران به محل واقع در بلوار طاقبستان اعزام شدند.

او ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل، خانمی میانسال به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد پس از مراجعه به دستگاه خودپرداز یکی از بانک ها، از ۲ جوان ناشناس و رهگذر خواستم که مبلغی پول را به کارتی دیگر انتقال دهند.

سرهنگ براری بیان کرد: این زن در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که پس از دقایقی متوجه شده مبلغ ۹ میلیون ریال از حسابش به کارتی دیگر واریز شده و تقاضای کمک و رسیدگی داشت.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه یادآوری کرد: با دریافت این گزارش ماموران به سرعت جستجوی خود را در کوجه‌های اطراف در حالی که فرد مالباخته نیز حضور داشت آغاز و پس از مدت کوتاهی، متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

او در پایان کشف یک کارت بانکی و یک قبضه چاقو از متهمان خبر داد و گفت: هردوی آن‌ها پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.yjc 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: