کد خبر: ۲۵۷۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020May 21
در بازرسی از کیف متهمه، تعداد ۳۴ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد
شفاآنلاین>اجتماعی>فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از کشف ۳ هزار و ۴۰۰ دلار تقلبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین، سید لطیف حسینی دیشب در گفتگو با خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش دلار‌های تقلبی در یکی از مناطق سطح شهرستان شبستر توسط یک نفر سودجو، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، پس از شناسایی یک نفر متهمه که با مراجعه به یکی از طلافروشی‌ها اقدام به خرید سکه و دادن دلار‌های تقلبی قصد داشت دلار‌ها را به سکه تبدیل کند که با هوشیاری به موقع طلافروش و حضور سریع مأموران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: در بازرسی از کیف متهمه، تعداد ۳۴ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی با تقدیر از همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی، تصریح کرد: شهروندان هشدار‌های انتظامی و پیشگیران را جدی گرفته و هرگونه موارد مشکوک را سریعاً از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند. مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: