کد خبر: ۲۵۴۹۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - 2020April 09
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف بهاری در محور‌های ١٠ استان خبر داد.

شفاآنلاین>اجتماعی>سرهنگ نادر رحمانی در باره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی هم اکنون شاهد بارش برف در محور‌های بوئین زهرا- ساوه، قزوین- زنجان و قزوین- همدان استان قزوین، محور‌های همدان- ساوه و رزن- قزوین استان همدان و محور راهجرد- سلفچگان استان قم هستیم.


به گزارش شفاآنلاین: رحمانی ادامه داد: همچنین بارش باران نیز در اکثر محور‌های استان‌های کرمانشاه، تهران، البرز، همدان و قم و محور‌های قروه- سنندج استان کردستان، محور کاشان-قم استان اصفهان، محور‌های باغملک- ایذه و ایذه- دهدز استان خوزستان و محور فیروزآباد- شیراز استان فارس مشاهده می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در برخی محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: مه گرفتگی همراه با کاهش دید در ارتفاعات محور‌های فیروزکوه و هراز و ارتفاعات استان‌های همدان و قزوین مشاهده میشود.

رحمانی با بیان اینکه ساعت ٢٠:۴٠ دقیقه شب گذشته محور یزد-طبس، فرعی هامانه به علت بارش باران و جاری شدن سیل دچار خسارت شده است گفت: تلاش برای بازگشایی این محور ادامه دارد و سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.ایسنا

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: