کد خبر: ۲۵۴۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - 2020April 07
متهمان 25 و 27 ساله که به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارند در همان بازجویی های ابتدایی اعتراف کردند که قصد سرقت لوازم خودروی پارک شده را داشتند
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث> رئیس کلانتری 161 ابوذر از دستگیری 2 سارق لوازم داخل خودرو مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان ده میلیارد ریال اموال سرقتی کشف شد. 

به گزارش خبرنگار شفاآنلاین، سرهنگ حسین شمسایی در تشریح این خبر گفت: ساعت10:00 صبح روز دوشنبه هجدهم فروردین ماه سال جاری تیمی از ماموران کلانتری، برای پیشگیری از جرم در حال گشت زنی درحوالی خیابان سجاد منطقه فلاح بودند که با دو جوان سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پراید روبرو شدند و با تحت نظر قرار دادن آنها، مشاهده کردند متهمان قصد باز کردن در خودروی پراید پارک شده در کنار خیابان دارند.

وی افزود: بلافاصله ماموران کلانتری ابوذر وارد عمل شدند و در یک عملیات پلیسی خودروی سواری پراید را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی لوازم سرقتی به دست آوردند و در ادامه سارقان برای تحقیقات به کلانتری انتقال یافتند.

سرهنگ شمسایی ابراز داشت: متهمان 25 و 27 ساله که به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارند در همان بازجویی های ابتدایی اعتراف کردند که قصد سرقت لوازم خودروی پارک شده را داشتند و تا کنون به دفعات مختلف لوازم خودرو را سرقت و اموال سرقتی را به مرد 30 ساله ای در منطقه فلاح به فروش می رسانند.

رئیس کلانتری ابوذر با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه مالخر اموال سرقتی توسط ماموران کلانتری شناسایی و دستور دستگیری مالخر از مقام قضائی اخذ شد، اظهار داشت: ماموران در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری مالخر شدند و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی لوازم سرقتی داخل خودرو به دست آمد و اموال سرقتی بار یک وانت به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ شمسایی در پایان با اشاره به اینکه از خودروی سارقان و مخفیگاه مالخر تعدادی لوازم خودرو به ارزش ده میلیارد ریال کشف شد، گفت: تا چند تن از مال باختگان پرونده شناسایی شدند

وی افزود: متهمان برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: