کد خبر: ۲۵۴۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 2020April 04
در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و طرح قدیم ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است
شفاآنلاین>اقتصادی>هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان است.

به گزارش شفاآنلاین،امروز(شنبه) در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و طرح قدیم ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۶۴۳ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۸۵۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۹۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۶۱۹ دلار معامله می‌شود.
 
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۷ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان است.تسنیم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: