کد خبر: ۲۵۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020March 29
در این میان ماجرا دیشب مربوط به یک دانشجوی پزشکی است که به جای آنکه مراسم عروسی خود را جشن بگیرند، در لباس خدمت به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ماندند
شفاآنلاین>اجتماعی>سلامت>یک زوج پزشک در شب عروسی خود ترجیح دادند تا در کنار همکارانشان به درمان بیماران مبتلا به کرونا بپردازند.

به گزارش شفاآنلاین، در روزهایی که هرکس از پیر و جوان گرفته تا فقیر و غنی با هر جایگاه اجتماعی درگیر کرونا شده است و هیچ کجای جهان از این ویروس در امان نمانده‌ ، بارها و بارها قرنطینه خانگی افراد بهترین راهکار تلقی شده است هرچند افراد جامعه خود هم ترجیح می‌دهند تا کمتر در معرض این ویروس قرار گیرند.

اما با وجود این شرایط باز هم هستند افرادی که ناگزیر به حضور در جامعه و خدمات‌رسانی هستند، همان افرادی که علی‌رغم محدویت‌ها و نگرانی از سلامتی خود باز هم علاقه به خدمت رسانی و مسئولیت‌پذیری را ارجح می‌دانند  تا در خط مقدم مبارزه قرار گیرند.

همان افرادی که در تاریخ این مرز و بوم هم به وفور نشانه‌هایی از آنها را بارها در طول حماسه‌آفرینی‌ها دیدیم، همان‌هایی که شاید  سن و سال زیادی نداشته باشند اما روحشان آنقدر برگ است که در شرایط دشوار خدمت به خلق را مقدم می‌دانند و در این روزهای شیوع کرونا مصادیق این چنین افرادی در حرفه‌های گوناگون کم نبودند و نیستند.

در این میان ماجرا دیشب مربوط به یک دانشجوی پزشکی است که به جای  آنکه مراسم عروسی خود را جشن بگیرند، در لباس خدمت به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ماندند.

این زوج پزشک این روزها در کنار دیگر پزشکان و پرستاران در حال خدمات رسانی و ریشه کنی ویروس کرونا همچنان مشغول هستند.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: