کد خبر: ۲۵۳۴۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020March 17
۶۳ دستگاه آمبولانس جدید، نیاز به طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه‌های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها تشکر می‌کنم
شفاآنلاین>سلامت>معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، گفت: ۶۳ دستگاه آمبولانس پیشرفته که قرارداد آن در سال های گذشته با شرکت ایران خودرو دیزل بسته شده بود، تحویل وزارت بهداشت تحویل داده شد.

به گزارش شفاآنلاین، سیدکامل تقوی نژاد، با اشاره به اینکه تاکنون وزارت بهداشت تعداد ۲۳۷ دستگاه آمبولانس از ۸۰۰ دستگاه را تحویل گرفته است، افزود: ۶۳ دستگاه آمبولانس جدید، نیاز به طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه‌های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، شرکت ایران خودرو تعهد تأمین ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را دارد که در همین زمینه کمیته مشترکی تعریف شد تا با تکیه بر توان داخل و استفاده از توانمندی‌های محققین و صنایع داخلی و همکاری‌های بین المللی آمبولانس‌های مذکور تهیه شوند.

تقوی نژاد تاکید کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه و افزایش نرخ ارز، این کمیته نحوه ساخت و تحویل ۵۰۰ دستگاه دیگر را ارزیابی و همکاری مشترک با ایران خودرو را در این زمینه ادامه خواهیم داد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به گسترش مراکز بهداشتی و درمانی در کشور نیز اظهار داشت: در سال‌های آینده به آمبولانس‌های بیشتری احتیاج خواهیم داشت. مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: