کد خبر: ۲۵۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۲ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 20
در مجموع ۶۲۴ نفر در این کشتی مشکوک به کرونا بوده‌اند؛ و حالا امروز دو تن از مسافران این کشتی بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند که با توجه به میزان مبتلایان احتمال افزایش قربانیان وجود دارد
شفاآنلاین>سلامت>مدیران کشتی کروز در بیانیه‌ای از جان باختن دو تن از مسافران این کشتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.

به گزارش شفاآنلاین، ویروس کرونا مهمان ناخوانده این دو ماه اخیر که از ووهان چین آغاز شد و حالا با سرعنی باورنکردنی در حال گسترش در سطح جهان است. 

این ویروس تاکنون قربانیان زیادی داشته و هزاران نفر در سراسر جهان به آن مبتلا شده‌اند. به دنبال انتشار ویروس کرونا، بیش از ۳۷۰۰ خدمه و مسافر در یک کشتی کروز در یوکوهامای ژاپن، به مدت دو هفته قرنطینه شدند که تاکنون نتیجه آزمایش ۴۵۴ نفر در این کشتی مثبت بوده و برای معالجه پزشکی به ساحل منتقل شده‌اند؛ سایر مسافران هم در کابین‌های خود حبس شده‌اند.

در مجموع ۶۲۴ نفر در این کشتی مشکوک به کرونا بوده‌اند؛ و حالا امروز دو تن از مسافران این کشتی بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند که با توجه به میزان مبتلایان احتمال افزایش قربانیان وجود دارد.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: