کد خبر: ۲۵۱۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - 2020February 16
در کنگره امسال نزدیک به ۱۰ جراحی زنده خواهیم داشت تا بتوانیم از این طریق آخرین متدها و تکنیک ها را به همکاران جوان ارائه بدهیم
شفاآنلاین>سلامت>کنگره بین‌المللی جراحان دهان فک و صورت ایران، در روزهای ۲۹ بهمن الی ۲ اسفند ۹۸ در محل هتل المپیک برگزار می‌شود.

به گزارش شفاآنلاین، رضا شریفی دبیر اجرایی کنگره بین المللی جراحان فک و صورت، گفت: این کنگره دارای دو رویداد مهم است، رویداد اولی دهمین همایش بین‌المللی ایمپلنت خلیج‌فارس است و دومین رویداد، هشتمین سمپوزیوم پژوهشی محققان جوان است که برای همکاران دندانپزشک<Dentist> و دستیاران رزیدنت‌ و اساتیدی برگزار می شود که به تازگی به این رشته اضافه شده اند.

وی تاکید کرد: همچنین امسال آخرین پژوهش‌ها در زمینه های دندانپزشکی و جراحی فک و صورت را خواهیم داشت. شعار کنگره، جراحی با حداقل عوارض است. یعنی دوست داریم به سمتی برویم که تا حد امکان عوارض و مشکلاتی که بعد از جراحی‌های فک و صورت اتفاق می‌افتد، کمتر شود و یا در سایر کارهایی که مرتبط با این موضوع است مانند علم ایمپلنتولوژی یا کارهای دیگر، با حداقلی از این عوارض روبرو باشیم.

این متخصص جراحی دهان، فک و صورت، افزود: این کنگره تقریباً ۱۰ سال است که در همین تاریخ  برگزار می‌شود که به‌صورت برند بین‌المللی در آمده است. همچنین در کنار این کنگره ما نمایشگاه جانبی داریم که مربوط به تجهیزات و لوازم پزشکی و دندانپزشکی است.

وی تاکید کرد: امسال مساحت نمایشگاه در ۴ هزار مترمربع است و ۹۰ شرکت مختلف داخلی و خارجی حضور خواهند داشت و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شرکت‌کنندگان باشیم.

شریفی گفت: این کنگره دارای ۶ مهمان خارجی از کشورهای ایتالیا، هند، فرانسه و آلمان است که همگی از همکاران جراحان دهان فک و صورت هستند.

فلوشیپ جراحی ترمیمی افزود: در کنگره امسال نزدیک به ۱۰ جراحی زنده خواهیم داشت تا بتوانیم از این طریق آخرین متدها و تکنیک ها را به همکاران جوان ارائه بدهیم. در کنار این جراحی ها با کمک انجمن و قسمت علمی کنگره، تعدادی کارگاه‌های متنوع طراحی شده است تا همکاران جوان و دندانپزشکان بهره بیشتری ببرند و با علم روز دنیا و تکنیک های نوین این رشته آشنا شوند.مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: