کد خبر: ۲۵۰۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020January 25
مورد بررسی قرار می گیرد:
در برنامه «پایان ناباروری» که روز شنبه ۵ بهمن ۹۸ ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می شود، سعید رضا غفاری متخصص ژنتیک و مسئول کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد و مریم رفعتی متخصص ژنتیک و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا حضور دارند
شفا آنلاین>سلامت>تکنیک های ارزیابی سلامت جنین و نقش آن در افزایش موفقیت درمان ناباروری، موضوع امروز مجله علمی و پزشکی شبکه چهار سیما است.

به گزارش شفا آنلاین، در برنامه «پایان ناباروری» که روز شنبه ۵ بهمن ۹۸ ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می شود، سعید رضا غفاری متخصص ژنتیک و مسئول کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد و مریم رفعتی متخصص ژنتیک و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا حضور دارند.

در بخش گفتگوی این برنامه، صدای مخاطبان پخش و همچنین سوالات پزشکی مخاطبان توسط مجری برنامه مطرح و کارشناسان برنامه به آنها پاسخ می دهند.

ارتباط با مخاطب، عنوان بخش جدید برنامه «پایان ناباروری» است. در این بخش، سوالات متداول مخاطبان که از طریق پیامک به برنامه ارسال شده است، مطرح و به آنها پاسخ داده می شود.

گفتگو با زوجی که مسیر دشوار ناباروری را طی کرده اند، از دیگر بخش های این برنامه تلویزیونی است.

برنامه «پایان ناباروری»، که محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است با همکاری پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی ابن‌سینا تولید و شنبه ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار پخش می شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: