کد خبر: ۲۴۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۰ - ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 14
به منظور فراهم آمدن تمدید شرایط ثبت نام بر اساس درخواست پزشکان از سراسر کشور، مهلت ثبت نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت
شفا آنلاین>سلامت>معاون حج عمره مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: آخرین زمان ثبت نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ بیست و پنجم آذر ماه است.

به گزارش شفا آنلاین، محمود رضا فقیهی گفت: به منظور فراهم آمدن تمدید شرایط ثبت نام بر اساس درخواست پزشکان از سراسر کشور، مهلت ثبت نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

معاون حج عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰۰ پزشک از سراسر کشور در سامانه مرکز ثبت نام کرده‌اند گفت: در مرحله بعدی فرآیند جذب و انتخاب پزشکانی که ثبت‌نام کرده‌اند و به صورت حضوری در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از دو برابر ظرفیت مورد نیاز حج ۹۹ انتخاب خواهد شد.

 فقیهی افزود: پزشکان عمومی، متخصصین طب اورژانس و داخلی که علاقه‌مند به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۹۹ و خدمت به ضیوف الرحمان هستند، می توانند نسبت به ثبت نام اولیه در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.hmc.ir  اقدام به ثبت نام کنند، اضافه کرد: پس از احراز شرایط اولیه ثبت نام شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد و حضور پزشکان منتخب در مرحله حضوری الزامی است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: