کد خبر: ۲۴۷۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 12
دکتر ست لاکارت از آنچورینگ آمریکا از آنجایی که علاقه زیادی به اسکوتر برقی دارد حتی در مطب خود هم هنگام درمان بیمارانش از این وسیله برای جابه‌جایی استفاده می‌کند. شاید این موضوع برای خیلی‌ها جالب باشد اما تعداد زیادی از بیماران را هم به وحشت می‌اندازد
شفاآنلاین>سلامت>علاقه بیش از اندازه دندان‌پزشک آمریکایی به اسکوتر برقی باعث شد تا او مجوز خود را از دست بدهد.

به گزارش شفاآنلاین، بسیاری از افراد از مراجعه به دندان‌پزشکی<Dentistry> هراس دارند اما ممکن است با دیدن این خبرترس آنها بیشتر شود.

دکتر ست لاکارت از آنچورینگ آمریکا از آنجایی که علاقه زیادی به اسکوتر برقی دارد حتی در مطب خود هم هنگام درمان بیمارانش از این وسیله برای جابه‌جایی استفاده می‌کند. شاید این موضوع برای خیلی‌ها جالب باشد اما تعداد زیادی از بیماران را هم به وحشت می‌اندازد.

او هنگام مراجعه بیماران به مطبش در حالی که روی اسکوتر قرار گرفته بود، درمان را شروع می‌کرد حال آنکه این احتمال وجود داشت که دکتر در زمان درآوردن دندان مریض،  تعادل خودش را از دست بدهد و ناگهان با اسکوتر حرکت کند. بنابراین بیماران مدام با این استرس زیر دست او قرار می‌گرفتند.

بنابراین بیمارانی که از این شرایط راضی نبودند تصمیم به شکایت گرفتند. قاضی پس از بررسی پرونده، رفتار این پزشک را بسیار غیر حرفه‌ای خواند و مجوز دندان‌پزشکی او را به حالت تعلیق درآورد.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: