کد خبر: ۲۴۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 11
این خدمات برای بیماران خاص که به دلیل معلولیت امکان رعایت بهداشت دهان و دندان برایشان میسر نیست و توانایی همکاری با دندان‌پزشک را نداشته با بیهوشی در اتاق عمل صورت گرفته و نسبت به کشیدن، پر کردن یا عصب‌کشی دندان‌هایشان اقدام و در صورت نیاز به بستری در بیمارستان بستری می‌شوند
شفاآنلاین>سلامت>توسط جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، خدمات دندانپزشکی تخصصی برای بیماران خاص به همراه بیهوشی ارائه می‌شود.

به گزارش شفاآنلاین ، فرج حسینیان معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار در مرکز خدمات تخصصی و عمومی دهان و دندان این واحد که در بیمارستان نور افشار جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران قرار دارد کلیه خدمات دندانپزشکی<Dentistry> شامل " جراحی، ترمیم، عصب‌کشی، زیبایی، روکش، پروتز ثابت و متحرک، زیبایی، ایمپلنت و ... برای بیماران خاص و کودکان معلول و ناتوان ارائه می‌شود.

حسینیان در ادامه خاطرنشان کرد: این خدمات برای بیماران خاص که به دلیل معلولیت امکان رعایت بهداشت دهان و دندان برایشان میسر نیست و توانایی همکاری با دندان‌پزشک را نداشته با بیهوشی در اتاق عمل صورت گرفته و نسبت به کشیدن، پر کردن یا عصب‌کشی دندان‌هایشان اقدام و در صورت نیاز به بستری در بیمارستان بستری می‌شوند.

بیماران نیازمند به خدمات فوق‌الذکر می‌توانند با شماره تلفن‌های 22824025 تماس حاصل کنند.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: