کد خبر: ۲۴۷۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 06
این سفر به دنبال ملاقات وزیر بهداشت کشورمان با وزیر بهداشت پاکستان در هفتاد و دومین مجمع جهانی سلامت در اردیبهشت ماه سال جاری در ژنو و در پی توافقات دو وزیر جهت گسترش همکاری‌های دوجانبه در بخش‌های مختلف سلامت انجام می‌شود
شفاآنلاین>سلامت>هیاتی بلند پایه از وزارت بهداشت پاکستان از نظام سلامت ایران بازدید می‌کند.

به گزارش شفاآنلاین،  قائم مقام وزیر بهداشت پاکستان به همراه ۱۰ نفر از مدیران ارشد وزارت بهداشت پاکستان از ایالت‌های بلوچستان، پنجاب، هند، گیلگلیت و بلوچستان و خیبر با برخی از معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت ایران دیدار خواهند داشت.

همچنین در این سفر یک هفته‌ای، هیات پاکستانی ضمن بازدید از شبکه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان‌های تبریز و ساری به منظور آشنایی با نظام شبکه شامل برنامه پزشک خانواده، پرونده الکترونیک سلامت، با روسای دانشگاه‌ها و مدیران و روسای شبکه‌های بهداشت، مرکز جامع سلامت در استان‌های آذربایجان شرقی و مازندران در زمینه همکاری‌های دوجانبه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

دکتر الله بخش ملک - قائم مقام وزارت بهداشت پاکستان - در سفر به مشهد مقدس ضمن دیدار با رئیس و مدیران آن دانشگاه، از دستاوردها و خدمات نظام سلامت در استان خراسان رضوی بازدید خواهد کرد.

گفتنی است هیات مذکور با معاون کل وزارت بهداشت و معاونین بهداشت و آموزشی، مدیر عامل و مدیران بیمه سلامت، مدیر کل همکاری‌های بین الملل و مشاور وزیر در امور بهداشتی ملاقات و در خصوص همکاری دوجانبه گفت وگو می کنند.

این سفر به دنبال ملاقات وزیر بهداشت کشورمان با وزیر بهداشت پاکستان در هفتاد و دومین مجمع جهانی سلامت در اردیبهشت ماه سال جاری در ژنو و در پی توافقات دو وزیر جهت گسترش همکاری‌های دوجانبه در بخش‌های مختلف سلامت انجام می‌شود.ایسنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: