کد خبر: ۲۴۷۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 05
با توجه به برگزاری جلسات متعدد در خصوص وضعیت بیمارستان شهرستان پیشوا، تا هفته آینده وضعیت این مرکز نمیه تمام تعیین تکلیف خواهد شد
شفا آنلاین>سلامت>وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تعیین تکلیف احداث و تکمیل بیمارستان نیمه تمام پیشوا تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش شفا آنلاین، سعید نمکی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد در خصوص وضعیت بیمارستان شهرستان پیشوا، تا هفته آینده وضعیت این مرکز نمیه تمام تعیین تکلیف خواهد شد.

وی با اشاره به نشست مشترک با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تکمیل بیمارستان پیشوا اظهار کرد: هفته گذشته جلسه مشترکی با دکتر ولایتی و دکتر زالی رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران و دیگر مسئولان دیگر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و طی آن مقرر شد تا با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه آزاد اسلامی، اجرای این پروژه یا به وزارت بهداشت واگذار شود و یا از طریق سایت دانشگاه به‌صورت آموزشی، کار ساخت بیمارستان را شروع کنند.

وی تصریح کرد:طی هفته آینده و با برگزاری جلسات تکمیلی، به جمع‌بندی لازم برای آغاز به کار این بیمارستان خواهیم رسید.

نمکی با اشاره به فراگیری بیماری آنفلوانزا در کشور گفت: موج اول این بیماری در حال فروکش کردن است و کمبودی نیز در حوزه واکسن این بیماری وجود ندارد.

شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پیشوا از داشتن حتی یک تخت بیمارستانی محروم است.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: