کد خبر: ۲۴۷۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019December 05
روز گذشته پسر پنج ساله‌ای به همراه مادر خود به پشت بام رفته بود که بر اثر بی احتیاطی به داخل گودال داکت (کانال تهویه هوا) آپارتمان پنج طبقه سقوط کرد
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>کودک پنج ساله سنندجی که بر اثر بی‌احتیاطی به داخل داکت (کانال تهویه هوا) یک آپارتمان پنج طبقه سقوط کرده بود، با تلاش آتش نشانان نجات یافت.

به گزارش شفاآنلاین،معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج روز پنجشنبه در این رابطه اظهار داشت: روز گذشته پسر پنج ساله‌ای به همراه مادر خود به پشت بام رفته بود که بر اثر بی احتیاطی به داخل گودال داکت (کانال تهویه هوا) آپارتمان پنج طبقه سقوط<Dropp off> کرد.

صالح زندی افزود: بلافاصله پس از تماس با سامانه ۱۲۵ از ایستگاه مرکزی، ۲ دستگاه خودرو سنگین و ۹ آتش نشان برای نجات کودک به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه کودک هنگام ن شستن روی سقف شیشه‌ایی داکت بخاطر شکستن شیشه به پایین سقوط کرده بود، اضافه کرد: پس از گرفتن پیام صوتی کودک و صحبت کردن با او آتش نشانان متوجه شدند، کودک سالم است، لذا عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.

معاون‌ عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: با تلاش تیم‌عملیاتی این سازمان، کودک بدون کوچکترین آسیبی و با ایمن‌ترین شیوه از داخل گودال‌ داکت خارج و برای اطمینان خاطر از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
هشت ایستگاه آتش نشانی فعال و مجهز در سنندج وجود دارد که شامل سه ایستگاه در نواحی منفصل و پنج ایستگاه در مناطق مرکزی است، ایستگاه‌های آتش‌نشانی این شهرستان با ۱۶۶ نفر نیرو، خدمات مختلفی را به شهروندان ارائه می دهد که ۱۴۲ نفر از این نیروها، عملیاتی هستند.ایرنا

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: