کد خبر: ۲۴۶۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - 2019November 15
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تا پایان سال تمام مراکز دندانپزشکی ویژه بیماران خاص تجهیز و راه‌اندازی شوند و این کار به تدریج و بر اساس اولویت مناطق انجام می‌شود.
شفاآنلاین>سلامت>رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت گفت: تجهیز مراکز ارائه‌دهنده خدمات دندانپزشکی ویژه بیماران خاص به وسیله هیئت امنای ارزی در دو مرحله و در تا پایان سال انجام و این مراکز تحویل دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌شود.

به گزارش شفاآنلاین،قاسم صادقی رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به مراکز دندان پزشکی بیماران صعب العلاج اظهار کرد: از ابان سال گذشته وزارت بهداشت یک برنامه‌ریزی برای سراسر کشور انجام داده است که بر اساس آن مراکز دندانپزشکی <Dentistry> بیماران خاص و صعب العلاج افتتاح شود ؛ بر اساس برنامه‌ریزی‌ها باید ۷۰ مرکز ارائه دهنده خدمات در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور راه‌اندازی و تجهیز شود که تا به امروز ۴۰ مرکز فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و خدمات دندانپزشکی قابل قبول و خوبی به بیماران خاص ارائه می‌دهند.

او ادامه داد: وزارت بهداشت تمام سعی خود را کرده است تا در هر استان یک مرکز ویژه ارائه خدمات دندانپزشکی به بیماران خاص راه‌اندازی شود .

۷۰ مرکز دندانپزشکی ویژه بیماران خاص تا آخر سال
رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت تاکید کرد: هزینه تجهیزات مراکز دندانپزشکی تأمین شده است و به وسیله هیئت امنای ارزی در دو مرحله مراکز دندانپزشکی مجهز می‌شوند.

صادقی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تا پایان سال تمام مراکز دندانپزشکی ویژه بیماران خاص تجهیز و راه‌اندازی شوند و این کار به تدریج و بر اساس اولویت مناطق انجام می‌شود.

رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت یادآوری کرد: باتوجه به بروز مشکلاتی در زمینه تأمین مواد اولیه و تجهیزات مصرفی ممکن است برخی از خدمات در تمام مراکز دندانپزشکی به بیماران خاص ارائه نشود اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هرچه سریعتر این مسئله برطرف شود.yjc

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: