کد خبر: ۲۴۲۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۰ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - 2019September 22
ما در این مطلب دلایل اصلی مفیدبودن بادمجان برای کلیه‌ها را با شما درمیان می‌گذاریم
شفا آنلاین>سلامت>پتاسیم اندک موجود در بادمجان، آن را به گیاهی مفید برای کلیه‌ها تبدیل کرده. کلیه‌های شما برای سالم‌ماندن به این ماده نیاز دارند و علاوه بر بادمجان، با مصرف سیب، کاهو، انگور، نخودفرنگی و قارچ هم می‌توانید به بدنتان پتاسیم برسانید.

به گزارش شفا آنلاین،نمی‌توانید با مصرف یک ماده‌غذایی، بیماری‌ها را درمان کنید یا از دردی که سال‌ها عذاب‌تان می‌داده خلاص شوید، اما اگر موادغذایی سالم را به رژیم غذایی‌ تان اضافه کنید، احتمال ابتلایتان به بسیاری از بیماری‌ها پایین می‌آید. اگر درد کلیه یا تکرر ادرار همیشه آزارتان داده، پیشنهاد می‌کنیم هر هفته بادمجان مصرف کنید.

ما در این مطلب دلایل اصلی مفیدبودن بادمجان برای کلیه‌ها را با شما درمیان می‌گذاریم.

پتاسیم اندک موجود در بادمجان، آن را به گیاهی مفید برای کلیه‌ها تبدیل کرده. کلیه‌های شما برای سالم‌ماندن به این ماده نیاز دارند و علاوه بر بادمجان، با مصرف سیب، کاهو، انگور، نخودفرنگی و قارچ هم می‌توانید به بدنتان پتاسیم برسانید.

برای تنظیم فشارخون(blood pressure) و بهبود عملکرد کلیه‌هایتان، به مصرف موادغذایی با سدیم پایین نیاز دارید. بادمجان یکی از همین خوراکی‌هاست و به همین دلیل مصرف آن به حفظ سلامت کلیه‌ها کمک می‌کند.

بادمجان سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها و فلانوئیدهاست. برای از بین‌بردن رادیکال‌ های آزادی که در بدنتان خانه کرده‌اند، می‌توانید سراغ بادمجان بروید و با کمک این گیاه احتمال رشد تومور‌های سرطانی را پایین بیاورید.

بادمجان یک گیاه کم‌کالری است که فیبر فراوانی هم دارد و نه‌تن‌ها شما را سیر نگه می‌دارد، بلکه به کاهش وزنتان هم کمک می‌کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: