کد خبر: ۲۴۱۹۹۲
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - 2019September 17
سازمان امور مالیاتی یک مهلت ۱۵ روزه به پزشکان جهت ثبت کارتخوان در این مدت برخی از پزشکان به دلیل تعطیلی در مسافرت بودند و امکان ثبت کارتخوان و دریافت کد آن را پیدا نکردند و به طور کلی باید بگویم که جامعه پزشکی یکی از زحمتکش‌ترین افراد هستند و از جایگاه و منزلت اجتماعی بالایی به خصوص در عموم مردم برخورد دارند
شفاآنلاین>سلامت>مولایی گفت: جامعه پزشکی خود را مقید به اجرای قوانین می‌داند و از جایگاه اجتماعی بالایی در بین مردم برخوردار است.

به گزارش شفاآنلاین، جواد مولایی عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی، با اشاره به تمکین جامعه پزشکی از قانون اظهار کرد: همیشه جامعه پزشکی<Medical Society> مورد اعتماد مردم است و به قانون و مقررات احترام ویژه‌ای می‌گذارد.

او ادامه داد: بر اساس گزارش سازمان امور مالیاتی کشور ۲۰ درصد از پزشکان در زمینه نصب کارتخوان و اتصال به فروشگاه آنلاین اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند، اما باید بگویم که متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای ثبت کارتخوان در خود اداره مالیات فراهم نشده است و بسیاری از پزشکان برای انجام ثبت کارتخوان خود و دریافت کد مخصوص آن با مشکلات مختلفی روبرو هستند.

مولایی تاکید کرد: سازمان امور مالیاتی یک مهلت ۱۵ روزه به پزشکان جهت ثبت کارتخوان در این مدت برخی از پزشکان به دلیل تعطیلی در مسافرت بودند و امکان ثبت کارتخوان و دریافت کد آن را پیدا نکردند و به طور کلی باید بگویم که جامعه پزشکی یکی از زحمتکش‌ترین افراد هستند و از جایگاه و منزلت اجتماعی بالایی به خصوص در عموم مردم برخورد دارند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی بیان کرد: جامعه پزشکی به قانون احترام ویژه‌ای می‌گذارند، اما از برخی اقدامات تبعیض‌آمیز ناراحت هستند، اما با تمام این حرف‌ها به قانون عمل می‌کنند و همه پزشکان مالیات خود را پرداخت می‌کنند.yjc
 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: