کد خبر: ۲۴۰۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019August 21
روز گذشته حجم بالای سفر از پایتخت را به سمت استان‌های شمالی شاهد بودیم بخصوص استان‌های گیلان و مازندران و پیش‌بینی می‌کنیم که جمعه بعدازظهر بار ترافیکی سنگینی در ورودی کلانشهر تهران از سوی محورهای شمالی داشته باشیم
شفا آنلاین>اجتماعی>رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با توجه به حجم بالای سفرها به سمت استان‌های شمالی، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم جمعه بار ترافیکی سنگین در محورهای ورودی کلانشهرها داشته باشیم.


به گزارش شفا آنلاین:سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر در تمام محورهای مواصلاتی جوی آرام و ترافیکی روان <Flow traffic>در جریان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به حجم بالای سفر از کلانشهرها بخصوص کلانشهر تهران به سمت محورهای شمالی اشاره و تصریح کرد: روز گذشته حجم بالای سفر از پایتخت را به سمت استان‌های شمالی شاهد بودیم بخصوص استان‌های گیلان و مازندران و پیش‌بینی می‌کنیم که جمعه بعدازظهر بار ترافیکی سنگینی در ورودی کلانشهر تهران از سوی محورهای شمالی داشته باشیم.

سرهنگ رحمانی از هموطنان درخواست کرد که جمعه را برای بازگشت از سفرهای خود انتخاب نکنند و قبل از انجام سفر با شماره‌های 120 و 88255555 وضعیت جاده‌ها را جویا شوند. فارس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: