کد خبر: ۲۳۹۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019August 12
برای خصوصی سازی، سرمایه گذاران مرتبط با خیرین سلامت در اولویت قرار دارند
شفا آنلاین>سلامت>بیمارستان خلیج فارس قشم با هدف ایجاد گردشگری پزشکی و با رقم سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

به گزارش شفا آنلاین، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری(Tourism) سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه یکشنبه در نشستی با خبرنگاران گفت: برای خصوصی سازی، سرمایه گذاران مرتبط با خیرین سلامت در اولویت قرار دارند.

مرتضی شیخ‌زاده از خیران سلامت استان هرمزگان به عنوان یکی از گزینه‌های واگذاری یاد کرد و ادامه داد: ارائه خدمات پزشکی رایگان به قشر بی بضاعت از اهداف مشترک دو طرف است.

وی اظهار داشت: این بیمارستان هم اینک به ۳۷ بیمار دیالیزی خدمت ارائه می کند.

معاون سازمان منطقه آزاد قشم افزود: موقعیت جغرافیایی و همجواری بیمارستان با فرودگاه بین المللی، سایت بانکرینگ و فعالیت های نفتی و روستای سَلَخ سودآوری سرمایه را تضمین می‌کند و از مولفه‌های تسهیل‌ ورود سرمایه‌گذار به این بخش به شمار می‌رود.

شیخ زاده با اشاره به اینکه قرارداد واگذاری بیمارستان آماده شده است، ادامه داد: ایجاد اتاق عمل، آی سی یو و همچنین بخش‌های زنان و زایمان(giving birth) از جمله تعهدات آن است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس قرار دارد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: