کد خبر: ۲۳۷۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۰ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019July 23
برای داشتن لب‌هایی سالم و عاری از هر گونه پوسته پوسته باید از ماسک‌های طبیعی کمک گرفت
شفا آنلاین>سلامت>برای داشتن لب‌هایی سالم و عاری از هرگونه مشکل باید از ماسک‌های طبیعی و در دسترس کمک گرفت.

به گزارش شفا آنلاین، برای داشتن لب‌هایی سالم و عاری از هر گونه پوسته پوسته باید از ماسک‌های طبیعی کمک گرفت. در هوای بسیار سرد و بسیار گرم پوست لب دچار مشکلاتی می‌شود و پوسته پوسته می‌شود و شکل خود را از دست می‌دهد و در اینجا به معرفی ماسک‌های طبیعی برای داشتن لب‌های سالم می‌پردازیم.

رفع خشکی لب با آبلیمو
برای درمان خشکی لب و روشن شدن آن باید از آبلیمو و شکر کمک گرفت این دو ماده غذایی را با یکدیگر مخلوط کنیم و به مدت ۱۰ دقیقه روی لب‌های خود قرار دهید این کار سبب زنده شدن سلول‌های لب می‌شود.

ماسک ضد چروک دور لب
خندیدن سبب چین و چروک افتادن در اطراف لب می‌شود اما همراه با ماسک طبیعی می‌توانید از این چین و چروک جلوگری کنید عسل، روغن هسته انگور، ماست و چای سبز را با یکدیگر مخلوط کنید و روی خطوط خنده قرار دهید و به مدت ۲۰ دقیقه اجاره دهید روی پوست لب بماند.

برجسته کردن لب با روغن نعناع
برای برجسته کردن لب باید از روغن نعناع استفاده کرد؛ این روغن سبب به جریان افتادن خون و تحریک لب می‌شود و همین باعث بزرگ‌تر شدن لب می‌شود همچنین ماساژ دادن لب با دارچین لب‌های شما را بزرگ می‌کند.

درمان لب‌های ترک خورده
برای درمان ترک‌های لب باید از وازلین، کره کاکائو، ویتامین E و آلوئه ورا استفاده کنید.

سرم از بین برنده سیاهی لب
برای رفع سیاهی لب لیمو و عسل را با یکدیگر مخلوط کرده و به مدت یک ساعت روی لب قرار دهید، انجام این کار به مدت چند هفته رنگ تیره لب را از بین می‌برد و آن را صورتی می‌کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: