کد خبر: ۲۳۴۵۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019June 14
ساعات ٨: ٥٠ و٩: ٥٠ دو فروند کشتی در دریای عمان دچار حادثه شدند که با هماهنگی مرکز امداد نجات دریایی بندر جاسک تعداد ٢٣ نفر خدمه که یازده نفر روسی و یازده نفر فلپینی و یک نفر گرجستانی از آب گرفته شدند و توسط شناور ناجی ایرانی به بندر جاسک منتقل شدند که یک مورد از آنها خانم است
شفاآنلاین>اجتماعی> رئیس شورای هماهنگی ستادمدیریت بحران جاسک گفت: هر ۲۳ خدمه کشتی با پرچم جزایر مارشال که دچار حریق شده بودند توسط امداد و نجات جاسک نجات یافته و در این شهرستان در سلامت هستند.

 به گزارش شفاآنلاین،محمد رادمهر در خصوص نفرات نجات یافته کشتی دچار حریق صبح امروز در دریای عمان و ۲۸ مایلی جاسک خاطرنشان کرد: خدمه های کشتی که از الرویس قطر محموله نفت بنزین داشته و با پرچم جزایر مارشال دچار حریق شده بود، توسط امداد نجات<the rescue> دریایی جاسک نجات پیدا کردند.

رادمهر افزود: این ۲۳ نفر خدمه نجات یافته در سلامت کامل بسر می برند.

فرماندار جاسک بیان کرد: ساعات ٨: ٥٠ و٩: ٥٠ دو فروند کشتی در دریای عمان دچار حادثه شدند که با هماهنگی مرکز امداد نجات دریایی بندر جاسک تعداد ٢٣ نفر خدمه که یازده نفر روسی و یازده نفر فلپینی و یک نفر گرجستانی از آب گرفته شدند و توسط شناور ناجی ایرانی به بندر جاسک منتقل شدند که یک مورد از آنها خانم است.

وی افزود: اولین شناور ساعت ۸ و ۵۰ دقیقه صبح امروز ۲۳ خرداد در فاصله ۲۸ مایلی جاسک دچار حادثه شد.

فرماندار جاسک با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران شهرستان جاسک آمادگی هرنوع همکاری را دارد، تشریح کرد: این کشتی با پرچم جزایر مارشال با محموله نفت<Oil> وب نزین طبق اظهارات کاپیتان از مبدا بندر الرویس کشور قطر به سمت تایوان در حرکت بود که از میانه کشتی دچار حریق شده که در حال حاضر نفرات کشتی در سلامتی کامل به سرمی برند.

کشتی دومی از یکی ازجزایر عربستان متانول بارگیری کرده بود که با پرچم پاناما به مقصد سنگاپور در حرکت بوده و در ساعت٩: ٥٠ در ۲۸ مایلی آبهای آزاد دوچار حریق شده است ون فرات آن توسط کشتی هلندی که در محدوده بود نجات داده شده اند.مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: