کد خبر: ۲۳۴۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019June 11
زنی 45 ساله و پسر 17 ساله‌اش با ضربات جسمی فلزی به قتل رسیده‌اند و پدر خانواده و دخترش نیز ناپدید شده‌اند.
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث> مرد خشمگین که در اقدامی هولناک همسر و پسر نوجوانش را با ضربات میله فلزی به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از جنایت تسلیم پلیس شد.

به گزارش شفاآنلاین،صبح دیروز، ساکنان یکی از محلات خیابان میثم شهرستان ارومیه در تماس با پلیس، از قتل<killing> مادر و پسری خبر دادند. با اعزام مأموران به محل و گزارش این جنایت، بازپرس ویژه قتل و تیم تحقیق در صحنه جرم حضور یافتند.بررسی‌های اولیه نشان می‌داد زنی 45 ساله و پسر 17 ساله‌اش با ضربات جسمی فلزی به قتل رسیده‌اند و پدر خانواده و دخترش نیز ناپدید شده‌اند. 

کارآگاهان همچنین در تحقیقات میدانی دریافتند زن مقتول با همسرش اختلاف داشته و همسایگان نیز بارها صدای دعوای آنها را شنیده بودند.به این ترتیب تحقیقات برای شناسایی مرد میانسال به‌عنوان مظنون اصلی پرونده در دستور کار قرار گرفت اما چند ساعت بعد این مرد با پای خود پیش پلیس رفت و به قتل همسر و پسرش اعتراف کرد.

سرهنگ غنی‌زاده، رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی گفت: «متهم در نخستین بازجویی‌ها مدعی شده به خاطر اختلافات خانوادگی، همسر و پسر نوجوانش را با ضربات میله فلزی به قتل رسانده است. تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.».ایران
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: