کد خبر: ۲۳۲۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۵ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019May 19
در این سمپوزیوم تازه‌ها و کاربردهای سلول های بنیادی و مهندسی بافت در حوزه پوست و ترمیم، کارآزمایی های بالینی در سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه ترمیم پوست، اولویت‌های تحقیقات، فناوری و پایان نامه‌ها در حوزه پوست و ترمیم ارایه می شود
شفاآنلاین>سلامت> سومین سمپوزیوم ' پوست، ترمیم سلول های بنیادی وپزشکی بازساختی ' با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیستم تیر ماه امسال درمرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری برگزار می شود.

به گزارش شفاآنلاین، در این سمپوزیوم تازه‌ها و کاربردهای سلول های بنیادی و مهندسی بافت در حوزه پوست و ترمیم، کارآزمایی های بالینی در سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه ترمیم پوست، اولویت‌های تحقیقات، فناوری و پایان نامه‌ها در حوزه پوست و ترمیم ارایه می شود.

همچنین محصولات سلولی و پزشکی(medical) بازساختی شرکت‌های دانش بنیان در حوزه پوست و ترمیم و چشم انداز تجاری سازی و بازار سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه پوست و ترمیم، از دیگر محورهای مطرح شده در این سمپوزیوم خواهد بود.
این سمپوزیوم همچنین دارای امتیاز بازآموزی است وعلاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات(Information) بیشتر با دبیرخانه سمپوزیوم به شماره 83532346 -021 تماس گیرند.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: