کد خبر: ۲۳۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019May 18
پس از بازرسی محل ردی از متهم به دست نیامد اما مأموران پس از بررسی همه جانبه دریافتند پسر شرور در کانال کولر مخفی شده است. بدین ترتیب متهم دستگیر شد
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث> مرد شرور که به اتهام ارتکاب جرایم متعدد تحت تعقیب پلیس بود وقتی مأموران را در یک قدمی خود دید در کانال کولر مخفی شد. 

به گزارش شفاآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ بهروز فخری - فرمانده انتظامی شهرستان صحنه - در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس شهرستان صحنه پس از شکایت‌های پی در پی مردم از فردی شرور که از اراذل و اوباش شهرستان بوده و جرائمی نظیر اخلال در نظم و امنیت عمومی، ایجاد مزاحمت برای دیگران، قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم، آدم ربایی و... را در کارنامه داشت دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند. 

اما با انجام تحقیقات فراوان متوجه شدند متهم<Accused> از شهرستان خارج شده و به نقطه نامعلومی گریخته و در حالی که پلیس همچنان در تعقیب این فرد قرار داشت مأموران از حضور این فرد در داخل شهرستان و برگشت به خانه پدری‌اش مطلع شدند.

 سرهنگ فخری گفت: نیروهای پلیس پس از اطمینان از اینکه فرد شرور در خانه پدرش حضور دارد با دریافت مجوز قضایی وارد خانه شدند. پس از بازرسی محل ردی از متهم به دست نیامد اما مأموران پس از بررسی همه جانبه دریافتند پسر شرور در کانال کولر مخفی شده است. بدین ترتیب متهم دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: