کد خبر: ۲۲۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۰ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019April 19
مشکلات رگ های قلب و گرفتگی آن از مهمترین مواردی است که این روزها بسیاری از افراد را درگیر کرده است. اما اغلب افراد نمی دانند که بر اساس چه شواهدی می توانند متوجه وضعیت گرفتگی قلب خود شوند
شفاآنلاین>سلامت> مشکلات رگ های قلب و گرفتگی آن از مهمترین مواردی است که این روزها بسیاری از افراد را درگیر کرده است. اما اغلب افراد نمی دانند که بر اساس چه شواهدی می توانند متوجه وضعیت گرفتگی قلب خود شوند.

به گزارش شفاآنلاین، گرفتگی رگ های قلب موضوعی رایج و خطرناک است. برترین مرجع تشخیص مشکلات قلبی عکس و ازمایش هایی است که پزشک متخصص عروق قلبی برای بیماران(patients) تجویز می کند اما برخی نشانه ها نیز می توانند باعث شوند بیماران سریعتر متوجه مشکل خود شده و به پزشک مراجعه کنند:

_سوزش بیش از 30 دقیقه ای قلب

_گرفتگی تنفس

_کبود شدن رنگ پوست به طور ناگهانی

_غش ناگهانی و مشکل شدید تنفس

_دردهای شدید دست چپ و قفسه سینه

_پمپاژ نامنظم قلب

_حمله قلبی

_درد پشت ساق پا هنگام راه رفتن

به طور کلی سعی کنید به ویژه در سنین بالای 35 سال کمتر چربی، نمک و شکر مصرف کنید، غذاهای خود را به سمت گیاهخواری، کبابی و بخارپز سوق دهید و از مصرف غذاهای فست فودی خودداری کنید.  

ورزش منظم یکی از روش هایی است که از گرفتگی رگ های قلبی پیشگیری می کند. ترک کردن سیگار و انواع دخانیات و الکل از دیگر روش هایی است که از مشکلات(Difficulties) قلبی پیشگیری می کند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: