کد خبر: ۲۱۸۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۰ - ۱۱ دی ۱۳۹۷ - 2019January 01
بر اساس دستور مستقیم آقای دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، قول داده شده که اعتبارات بیماران خاص در بودجه سال ۱۳۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کند تا هرچه بیشتر از دغدغه خانواده‌های این عزیزان کاسته شود
شفا آنلاین>سلامت>رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت، گفت: بر اساس دستور مستقیم آقای دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، قول داده شده که اعتبارات بیماران خاص در بودجه سال ۱۳۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کند.

به گزارش شفا آنلاین، دکتر مهدی شادنوش  از برگزاری جلسه‌ای با سازمان برنامه و بودجه درباره بودجه بیماران خاص در سال ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: امروز جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور همکاران‌مان در سازمان برنامه و بودجه جهت بررسی مباحث بودجه‌ای مربوط به بیماران خاص در لایحه بودجه ۱۳۹۸ برگزار شد.

وی افزود: بر این اساس مقرر شد که سازمان برنامه و بودجه با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، اعتبارات بیماران خاص را در ردیف مستقل بودجه‌ای متمرکز کنند.

شادنوش ادامه داد: با اجازه‌ای که همکاران سازمان برنامه و بودجه به من دادند اعلام می‌کنم که بر اساس دستور مستقیم آقای دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، قول داده شده که اعتبارات بیماران خاص در بودجه سال ۱۳۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کند تا هرچه بیشتر از دغدغه خانواده‌های این عزیزان کاسته شود.

شادنوش همچنین گفت: لازم می‌دانم از حساسیت جامعه نسبت به شرایط بیماران خاص بویژه از رسانه‌ها و همه کسانیکه با دلسوزی موضوعات بیماران خاص را دنبال می‌کنند تشکر کنم. همچنین از یاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم و همراهی سازمان برنامه و بودجه هم تشکر می‌کنم
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: