کد خبر: ۲۱۸۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۱۰ دی ۱۳۹۷ - 2018December 31
یکی از آدم ربایان را در آخرین تماس با پدر کودک ربوده شده در حال مکالمه در خیابان آزادی شهر زاهدان در محاصره خود قرار داده و او را دستگیر و پسربچه خردسال را به صورت صحیح و سالم رها کردند
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث> فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:با سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی، عاملان گروگان گیری ۲ میلیارد ریالی پسربچه ۷ ساله در شهر زاهدان در کمتر از ۶ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شفاآنلاین، سردار محمد قنبری گفت: روز گذشته مردی جوان هراسان طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره آدم ربایی در خیابان امام خمینی (ره) شهر زاهدان را اعلام کرد که بلافاصله تیمی ویژه از ماموران زبده اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند. او افزود: در بررسی اظهارات فرد تماس گیرنده که پدر فرد ربوده شده است مشخص شد پسر ۷ ساله اش به نام الیاس مقابل منزلش با بچه‌های دیگر در حال بازی بود که توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید گروگان<Hostage> گرفته شده و آدم ربایان لحظاتی بعد با او تماس گرفته و برای رهایی او مبلغ ۲ میلیارد ریال مطالبه کرده اند.

سردار قنبری گفت: با توجه به اهمیت حفظ جان پسربچه ربوده شده، عملیات با هدایت مستقیم رئیس پلیس آگاهی استان توسط سه تیم از ماموران زبده اداره مبارزه با جرایم جنایی به صورت نامحسوس و با پشتیبانی عملیاتی تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهر زاهدان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افسران زبده پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی، بر روی سرنخ‌های کشف شده ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در یک عملیات هماهنگ یکی از آدم ربایان را در آخرین تماس با پدر کودک ربوده شده در حال مکالمه در خیابان آزادی شهر زاهدان در محاصره خود قرار داده و او را دستگیر و پسربچه خردسال را به صورت صحیح و سالم رها کردند.

او گفت: در ادامه این عملیات، متهم ۲۰ ساله در بازجویی‌های به عمل آمده همدست خود را معرفی و تیم‌های عملیات ویژه پلیس قبل از فرار متهم از شهر زاهدان او را در اقدامی منسجم و ضربتی دستگیر کردند.میزان
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: