کد خبر: ۲۱۸۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۰ دی ۱۳۹۷ - 2018December 31
شهریورماه دو سال قبل بود که با حضور در برنامه خندوانه از مبارزه با سرطان و چاشنی امید گفت. حالا پسر مؤدب موسیقی پاپ اگر چه سخت اما همچنان فاتحانه در میدان به مبارزه‌اش ادامه می‌دهد
شفاآنلاین>سلامت> «به‌نظر من سرطان یک مفهوم ساختگی در ذهن ماست. من فکر می‌کنم به رغم سختی و دردی که سرطان دارد، خیلی راحت می‌توان با آن برخورد کرد.»

به گزارش شفاآنلاین، شهریورماه  دو سال قبل بود که با حضور در برنامه خندوانه از مبارزه با سرطان و چاشنی امید گفت. حالا پسر مؤدب موسیقی پاپ اگر چه سخت اما همچنان فاتحانه در میدان به مبارزه‌اش ادامه می‌دهد.

وضعیت جسمانی بهنام صفوی چند روزی است که علاقه‌مندانش را نگران کرده. آن‌طور که در خبرها آمده این خواننده پاپ که در چند ماه گذشته درگیر مراحل درمانی عارضه مغزی بوده از روز چهارشنبه پنجم دی ماه به‌دلیل وخامت اوضاع جسمانی‌ در بخش سی سی یو یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده.

از صبح روز یکشنبه 9 دی‌ماه اما خبرهای امیدوار‌کننده هم از راه رسید؛ خبرهایی که گویای آن است که این خواننده پاپ همچنان اهل مبارزه است و نه تسلیم.

در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» پدر بهنام صفوی در گفت‌وگویی با رضا رشیدپور عنوان کرد که با دعای خیر مردم و زحمت پزشکان(physicians) وضعیت او بهتر شده است اما هنوز در بخش‌ آی سی یو بستری و تحت درمانست.

او درباره سابقه بیماری پسرش گفت که بهنام تومور مغزی داشته و یک بار هم توسط پروفسور سمیعی جراحی شده است. طبق گفته او خواهر بهنام صفوی نیز سال گذشته بعد از بارداری به یک بیماری مبتلا شده و تحت شیمی درمانی قرار گرفته است. رضا فؤادیان مدیر برنامه‌های این خواننده پاپ نیز با بیان اینکه باید مراقبت‌های بیشتری از صفوی صورت بگیرد، عنوان کرد که سطح هوشیاری او نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است.

این خبرهای امیدوار‌کننده همچنان به یک درخواست متصل است: «از همه هموطنان و مردم عزیز ایران می‌خواهیم برای سلامتی همه بیماران (patients)و بهنام صفوی دعا کنند.»
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: