کد خبر: ۲۱۸۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۰۹ دی ۱۳۹۷ - 2018December 30
امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 650 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 450 هزار تومان معامله می‌شود
شفا آنلاین>بیمه و بانک>قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران با افزایش قیمت نسبت به روز قبل، ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان شد.

به گزارش شفا آنلاین:امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 650 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 450 هزار تومان معامله می‌شود.


در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 900 هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و 170 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 650 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار هم 337 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1280 دلار معامله می‌شود.

صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با 100 تومان افزایش نسبت به صبح دیروز، 10 هزار و 600 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 500 تومان خریداری می‌کنند.د

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها 12 هزار و 400 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 12 هزار و 300 تومان است.

همچنین امروز یورو در مرکز مبادلات ارزی با قیمت 4810تومان،‌ قیمت درهم امارات 1143 تومان و قیمت پوند انگلیس نیز 5333 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود.

در همین رایطه محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف در خصوص وضعیت امروز بازار سکه و طلا گفت: قیمت جهانی طلا امروز بدون تغییر هر اونس ۱ هزار ۲۸۱ دلار بود. با توجه به تعطیلات سال نوی میلادی بازارهای جهانی تعطیل هستند و دادوستد صورت نمی‌گیرد.

او افزود: از دیروز بعدازظهر با افزایش قیمت ارز در بازار داخلی باعث شد که قیمت سکه و طلا هم با افزایش مواجه شود به‌نحوی‌که هر قطعه سکه بهار آزادی با ۱۰۰ هزار تومان افزایش مواجه شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: