کد خبر: ۲۱۸۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۰۵ دی ۱۳۹۷ - 2018December 26
طرح هایی چون ساخت دهکده سلامت با هدف ارتقای کمی و کیفی سلامت بازنشستگان و تلاش برای افزایش شادابی و ارتباطات اجتماعی این عزیزان مورد توجه قرار گرفته و ما در حال پیگیری آن هستیم
شفاآنلاین>سلامت>مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: استان تهران ظرفیت ساخت مدرن ترین دهکده سلامت در کشور و حتی خاورمیانه را دارد.

 به گزارش شفاآنلاین ، جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست مدیران این صندوق با استاندار تهران با اشاره به امضای قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و افزایش ۳۰ درصدی اعتبار این خدمت گفت: این صندوق همانطور که پیش از این اعلام شده بود، آمادگی دارد در صورت تخصیص زمین مناسب نسبت به ساخت یکی از مدرن ترین و کاربردی ترین دهکده های سلامت کشور در استان تهران اقدام کند.

 وی افزود: در دهکده سلامت، امکانات و خدماتی چون آبدرمانی، درمانگاه تخصصی طب سالمندی، مسیرهای پیاده روی، دوچرخه سواری، ایستگاه های سلامت، طب سنتی و گیاهان دارویی، استراحتگاه و ... وجود دارد که می توان بخش های رفاهی و فرشگاهی ویژه بازنشستگان را نیز به آن ها اضافه کرد.

 تقی زاده یادآور شد: طرح هایی چون ساخت دهکده سلامت با هدف ارتقای کمی و کیفی سلامت بازنشستگان و تلاش برای افزایش شادابی<Cheerfulness> و ارتباطات اجتماعی این عزیزان مورد توجه قرار گرفته و ما در حال پیگیری آن هستیم.

 مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با مهم دانستن بیمه درمان بازنشستگان اظهار داشت: تلاش مدیران و کارشناسان صندوق کاهش هزینه و تسهیل در امور بیمه ای و درمانی بازنشستگان با توجه به سن و شرایط خاص جسمانی است.

 وی تصریح کرد: در قرارداد جدید بیمه تکمیلی تلاش شده تا در کنار بعد کمی و با توجه به احصا نظرات کانون های بازنشستگی<Retirement> در استان ها مختلف، بعد کیفی و خدمات الکترونیک و حذف بروکراسی اداری گذشته را در دستور کار قرار دهد.

 تقی زاده ادامه داد: بنابراین، علاوه بر افزایش ۳۰ درصدی اعتبارات بیمه تکمیلی درمان، برنامه های جدیدی با شرکت بیمه گر در نظر گرفته شده است تا بازنشستگان از خدمات درمانی بهینه استفاده کنند.مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: