کد خبر: ۲۱۷۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - 2018December 19
با دستور معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر بیمارستان امام رضا (ع) آمل برکنار و سرپرست جدید برای این بیمارستان برای استمرار خدمات رسانی به بیماران منصوب شد
شفاآنلاین>سلامت> انتشار رفتار نامتعارف سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) شهر آمل در مازندران در فضای مجازی با یک بیمار تالاسمی، به قیمت برکناری این مدیر تمام شد.

به گزارش شفاآنلاین، با دستور معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر بیمارستان امام رضا (ع) آمل برکنار و سرپرست جدید برای این بیمارستان برای استمرار خدمات رسانی به بیماران منصوب شد.

این اتفاق روز سه شنبه جاری در بیمارستان آمل رخ داد.

 عذرخواهی معاون درمان مازندران

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی(medical) مازندران نسبت به رفتار نامتعارف و پرخاشگرانه با بیمار تالاسمی در بیمارستان آمل از بیماران این بیمارستان و مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر حامد روحانی زاده با انتشار پیامی در فضای مجازی ضمن عذرخواهی خواهان رعایت اخلاق پزشکی از سوی پزشکان(physicians) در مراکز درمانی در استان شد.

در مازندران از 32 بیمارستان فعال با 4 هزار تخت حدود 25 بیمارستان با افزون بر 3 هزار تخت دولتی و زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار دارد.ایرنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: