کد خبر: ۲۱۴۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018November 14
هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون تومان معامله می‌شود.بر این اساس در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود
 شفاآنلاین>اجتماعی>قیمت سکه امروز نیز مانند روز گذشته روند کاهشی خود را حفظ کرد و بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

به گزارش شفاآنلاین، دیروز قیمت هر قطعه سکه<Coin> کاهشی نزدیک به ۸۰ هزار تومان را تجربه کرده و بازار سکه با معامله سکه ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی کار خود را به پایان برد.

صرافان معتقدند کاهش نرخ ارز دلیل کاهش قیمت سکه بوده است . هر دلار امروز در بازار ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می شود . بر این اساس با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت، بهای خرید و فروش سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون تومان معامله می‌شود.بر این اساس در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۰۰ دلار معامله می‌شود.خبرآنلاین

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: