کد خبر: ۲۱۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۸ - ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018October 28
هر چند کیفیت غذا در سراهای دانشجویی در نقاط مختلف کشور سطح بندی قیمتی شده اما به دلیل استیجاری بودن خوابگاه‌ها، کیفیت غذاها هنوز با چالش‌هایی مواجه است
شفاآنلاین> اجتماعی> یزدان مهر گفت: دانشجویان می توانند اعتراض خود را در سامانه اینترنتی صندوق رفاه و یا معاونت دانشجویی دانشگاه خود اعلام کنند.

به گزارش شفاآنلاین: ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد: هر چند کیفیت غذا در سراهای دانشجویی در نقاط مختلف کشور سطح بندی قیمتی شده اما به دلیل استیجاری بودن خوابگاه‌ها، کیفیت غذاها هنوز با چالش‌هایی مواجه است.

وی در ادامه در خصوص وضعیت بهداشت خوابگاه‌ها افزود: تمام مسئولان سراها دارای تاییدیه سلامت بهداشت و گواهی عدم سوء پیشینه هستند.

رئیس صندوق رفاه به برنامه‌های دیگر این صندوق در سال تحصیلی جدید و کاهش حداکثری نارضایتی دانشجویان نسبت به خوابگاه‌های غیردولتی، اشاره و تصریح کرد: تقویت بعد نظارتی توسط دانشگاه‌های ناظر، شناسایی شهرهای پر تراکم دانشجویی و اعطای تسهیلات به سراهای دانشجویی غیردولتی از برنامه‌های در دست اقدام است.

یزدان‌مهر با اشاره به امکان بروز مشکلات در این زمینه گفت: دانشجویان می‌توانند هرگونه اعتراض و کمبود امکانات را در سامانه اینترنتی صندوق رفاه و یا معاونت دانشجویی دانشگاه خود اعلام کنند تا در راستای بهبود وضعیت در اسرع وقت اقدام شود.
پیشنهادات صندوق رفاه  به سازمان برنامه و بودجه

یزدان مهر گفت: در قالب لایحه بودجه سال 98 پیشنهاداتی به سازمان برنامه و بودجه ارائه شده است تا تعرفه آب و برق سراهای غیردولتی آموزشی محاسبه شود.

وی افزود: نکته دیگر پیشنهاد صندوق رفاه به سازمان برنامه و بودجه برای ارائه تسهیلات ارزان قیمت با 14 درصد سود بانکی جهت کمک به تعمیر و تجهیز سراهای غیردولتی است.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: