کد خبر: ۱۶۲۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017August 09
سازمان غذا و دارو؛
دکتر محمود بیگلر گفت: مطابق ماده ۵۷ آئین نامه تجهیزات و ملزومات پزشکی، ورود دستگاههای نوسازی شده«Refurbished» به کشور به استثناء دستگاه مشمول فهرست مشخص شده از سوی این اداره کل که مجوز ورود آن نیز بصورت موردی و با رعایت ماده ۵۷ آئین نامه با تصویب کمیته فنی صادر می گردد، ممنوع است.
شفاآنلاین>سلامت>مدیر کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، گفت: مطابق ماده ۵۷ آئین نامه تجهیزات و ملزومات پزشکی، ورود دستگاه های نوسازی شده «Refurbished»به کشور ممنوع است.

به گزارش شفاآنلاین، دکتر محمود بیگلر افزود: مطابق ماده ۵۷ آئین نامه تجهیزات و ملزومات پزشکی(Medical Essentials)، ورود دستگاههای نوسازی شده«Refurbished» به کشور به استثناء دستگاه مشمول فهرست مشخص شده از سوی این اداره کل که مجوز ورود آن نیز بصورت موردی و با رعایت ماده ۵۷ آئین نامه با تصویب کمیته فنی صادر می گردد، ممنوع است.

وی ادامه داد: شرکت های مشمول جهت ثبت مجوز ورود در سامانه جامع تجارت ایران، می بایست نسبت به اخذ کد IRC مجزا برای دستگاه نوسازی شده«Refurbished» اقدام نمایند و ثبت مجوز ورود در سامانه مذکور با کد IRC اصلی دستگاه به منزله تخلف و ممنوع بوده و مسئولیت عدم رعایت ضوابط ابلاغی، بر عهده شرکت وارد کننده خواهد بود.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: