کد خبر: ۱۴۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۶ - 2017March 23
پلیس راهور اعلام کرد:
براساس آخرین گزارش های دریافتی، در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل(اکثر محورها)، آذربایجان غربی(محورهای شاهین دژ - مایین بلاغ و پیرانشهر)، مرکزی(محور اراک - بروجرد) و ارتفاعات محورهای هراز و کندوان بارش برف اعلام شده است.
شفا آنلاین:پلیس راهور امروز(پنجشنبه) اعلام کرد، 12 محور جاده ای کشور مسدود یا با محدویت تردد مواجه هستند و در برخی محورها بارش برف و باران داشته است.

به گزارش شفا آنلاین: براساس آخرین گزارش های دریافتی، در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل(اکثر محورها)، آذربایجان غربی(محورهای شاهین دژ - مایین بلاغ و پیرانشهر)، مرکزی(محور اراک - بروجرد) و ارتفاعات محورهای هراز و کندوان بارش برف اعلام شده است.

همچنین پلیس راهور برای استان های آذربایجان غربی، زنجان، گیلان، همدان، ایلام، لرستان، کرمانشاه و تهران(اکثر محورها)، مرکزی(محورهای اراک - قم و اراک - توره) بارش باران اعلام کرده است.

بر اساس گزارش پلیس راهور، محورهای شمشک - دیزین در استان تهران و البرز، پونل - خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سروآباد - پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان، فرعی سی سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، شیراز - جهرم در استان فارس، فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، استهبان - نی ریز در استان فارس، فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان، فردوس - گناباد در استان خراسان جنوبی ، فهنوج - رمشک در استان سیستان و بلوچستان جنوب و کنارک - جاسک در استان سیستان و بلوچستان مسدود یا دارای محدودیت تردد هستند.
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

** توصیه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا
همچنین سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارش برف و باران در جاده های کشور، هموطنان از سفرهای غیرضروری در 48 ساعت آینده خودداری کرده و در مواجهه با بارش برف و باران سرعت خود را کاهش داده و فاصله با خودروی مقابل را به هیچ عنوان کم نکنند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
برچسب ها: برف ، باران ، محدودیت تردد
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: