کد خبر: ۱۴۵۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017March 13
بازیگر سینما:
عبدالرضا اکبری درباره لزوم توجه به خطرات چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: در شب چهارشنبه آخر سال به مواد منفجره «نه» بگوییم؛ امیدوارم چهارشنبه‌سوری خوبی داشته باشیم و علاوه بر اینکه به آتش‌نشانان استراحت دهیم، چهارشنبه‌سوری را به چهارشنبه‌سوزی تبدیل نکنیم.
شفاآنلاین>اجتماعی>بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه در شب چهارشنبه آخر سال به مواد منفجره «نه» بگوییم، گفت: امیدوارم چهارشنبه سوری خوبی داشته باشیم و علاوه بر اینکه به آتش‌نشانان استراحت دهیم، چهارشنبه‌سوری را به چهارشنبه‌سوزی تبدیل نکنیم.

به گزارش شفاآنلاین،عبدالرضا اکبری درباره لزوم توجه به خطرات چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: در شب چهارشنبه آخر سال به مواد منفجره «نه» بگوییم؛ امیدوارم چهارشنبه‌سوری خوبی داشته باشیم و علاوه بر اینکه به آتش‌نشانان استراحت دهیم، چهارشنبه‌سوری را به چهارشنبه‌سوزی تبدیل نکنیم.

وی با بیان اینکه شب چهارشنبه آخر سال، مردم را به یک فضای پراسترس می‌برد، تصریح کرد: دنیا از جنگ دوری می‌کند پس چرا ما در ایران در چهارشنبه‌سوری فضای جنگی ایجاد می‌کنیم و باعث می‌شویم که سنت قدیمی کشورمان هم زیر سؤال برود و علاوه بر اینکه به آتش‌نشانان زحمت می‌دهیم به هم‌نوعان خودمان هم آسیب می‌زنیم. 
 
 

این بازیگر<actor> سینما و تلویزیون یادآور شد: مردم باید چهارشنبه آخر سال را  بهانه‌ای کنند برای این که در کنار هم شاد باشند نه اینکه با کارهای خطرناک روانه بیمارستانها شوند.

اکبری درباره سختیهای کار آتش‌نشانان خاطر‌نشان کرد: آتش‌نشانی شغلی نیست که کسی چشم‌بسته وارد آن شود و طی سه سالی که برای ساخت فیلم «عملیات 125» در سازمان آتش‌نشانی حضور داشتم از مرحله اول ثبت‌نام آتش‌نشانان شاهد سختگیری‌ها در راه استخدام آنها بودم.

وی یادآور شد: آتش‌نشانان <fire fighters>باید از لحاظ جسمی و روحی سالم باشند و تستهای زیادی از آنها گرفته شود؛  وقتی فردی با این محدودیتها وارد سازمان آتش‌نشانی می‌شود و می‌داند که این شغل یعنی ایثار، فداکاری و ممکن است به خاطر نجات جان کسی، جان خودش را از دست دهد، بدانید که قطعاً قلب و روح بزرگی دارد.تسنیم

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: