کد خبر: ۱۲۴۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - 2016September 27
نوربخش اعلام کرد:
شفاآنلاین>اجتماعی>مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمام بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی در طول برنامه ششم توسعه پرداخت می شود.
به گزارش شفا آنلاین : سیدتقی نوربخش روز سه شنبه در مراسم تقدیر از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در محل پارک آب و آتش این مطلب را بیان کرد.
وی اظهار داشت: این موضوع در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در طول برنامه تمام بدهی های دولت پرداخت خواهد شد.
نوربخش خاطرنشان کرد: درصورت پرداخت این بدهی، ما می توانیم خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران را افزایش دهیم و بحث درمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان را هم به صورت ویژه پیگیری کنیم.
نوربخش گفت؛ موضوع بیمه تکمیلی که به عنوان خواسته به حق شماست نیز به صورت ویژه دیده شده است.
وی با بیان اینکه از اول آذرماه بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران برقرار خواهد شد، گفت؛ برای درمان و معیشت شما گام های بلندتری برداشته می شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: من شرمنده کمی و کاستی هایی که به طور تاریخی در سازمان است، هستم اما دو تعهد نسبت به شما داریم یکی حفظ و صیانت از اموال و منابع و چیزی که متعلق به سرمایه گذاری های شماست.
وی ادامه داد: تامین اجتماعی وابسته به باند سیاسی و گروه اقتصادی خاصی نیست و حیاط خلوت هم نیست و در دولت یازدهم سعی کردم تامین اجتماعی را از حیات خلوت خارج کنم و از اموال شما صیانت کنم.
نوربخش افزود: زمانی که بحث تفکیک سازمان مطرح شد از آن صیانت کردم چون سازمان متعلق به شما بازنشستگان است و اجازه نمی دهیم سر سوزنی از اموالش خارج شود.
وی با بیان اینکه دولت روحانی نیز از اموال این سازمان صیانت می کند، گفت: دولت در سه سال گذشته از لحاظ اقتصادی و به دلیل کاهش قیمت نفت با مشکل مواجه بود و ما از این نظر شرمنده مستمری بگیران هستیم.
نوربخش ادامه داد: ما برای افزایش مستمری شما تلاش زیادی انجام دادیم اما معجزه نکردیم ولی در طول سه سال برابر با رشد حقوق و دستمزد، مستمری را افزایش دادیم.
وی تعهد دیگر این سازمان نسبت به بازنشستگان را تلاش شبانه روزی جهت حل مشکلات آنها عنوان کرد و افزود: ما هر روز یک مشکل را از پیش روی شما برمی داریم و نمی گوییم در نقطه مطلوبی هستیم اما تلاش برای ارتقای وضعیت درمانی، حقوقی، معیشتی شما بیانگر همت ماست اما در نقطه مطلوبی نیست.
در این مراسم از 10 بازنشسته و مستمری بگیر برتر کشوری تجلیل شد.
مراسم بزرگ پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برگزار شد مراسم بزرگ پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی امروز سه شنبه برگزار شد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: