فوت دو نفر از پرسنل شبکه بهداشت بر اثر تصادف
شفاآنلاین>سلامت> معاون بهداشت وزارت بهداشت در پيامي، درگذشت ناگهانی دو نفر از كاركنان شبکه بهداشت شهرستان فومن را تسليت گفت.

به گزارش شفاآنلاین، روز گذشته حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان از فوت دو نفر از پرسنل بهداشت به علت انحراف پژو ۲۰۶ از مسیر و برخورد با درخت حاشیه جاده فومن-رشت خبر داد.

وی با بیان اینکه این حادثه در محدوده گل افزان رخ داد افزود: راننده این خودرو زنی ۳۵ساله و سرنشین جلوی خودرو(car) که زنی ۴۵ساله بودند در دم جان باختند.

در همین راستا، علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت در پیامی، درگذشت ناگهانی دو نفر از کارکنان شبکه بهداشت شهرستان فومن را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
«با نهایت تاسف و تالم، مصیبت جانسوز درگذشت ناگهانی دو نفر از همکاران گرانقدر شبکه بهداشت و درمان (cure)شهرستان فومن مرحومه خانم «مینا وحیدی راد»، کارشناس سلامت مادران و مرحومه «خانم فاطمه شعبانی»، کارشناس بهداشت حرفه‌ای که در مسیر عزیمت به محل کار در اثر سانحه رانندگی به رحمت ایزدی پیوستند را به خانواده‌های گرانقدر آن‌ها و تمام همکاران عرصه بهداشت کشور به خصوص همکاران دانشگاه علوم پزشکی گیلان تسلیت عرض کرده و از پیشگاه خداوند متعال برای آن تازه گذشتگان علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر، آرزو می‌کنم.»