افتضاح پزشک زیبایی روی صورت بیمارانش / تصاویر
شفاآنلاین>سلامت>تعداد بیمارانی که برای شکایت به دادگاه مراجعه می کردند یک به یک رو به افزایش بود تا دیگران را از نتیجه ی غیرقابل تحمل انجام روش درمانی توسط پزشکی که تخصص و توانایی ندارد مطلع سازند.

به گزارش شفاآنلاین، ده ها تن از قربانیان ادعا می کنند که برای بهبود ظاهر<Appearance> و اصلاح آثار آکنه، متقاعد شده بودند تا از این درمان استفاده کنند، اما به جای آن دچار آسیب های جدی صورت شدند.حداقل 40 تن از بیماران می گویند دچار تورم در بلند مدت شده اند که نتوانست پس از جراحی در غرب برزیل کاملا برعکس شود.

آن ها دکتر وسلی را به تزریق مقادیر بیش از اندازه و غیر قانونی متاکریل ،PMMA ، در روند بیوپلاستی متهم می کنند این در حالی است که کلینیک های درمانی در ایالات متحده و بریتانیا از ارائه خدمات درمانی خطرناک به دلیل ریسک خودداری می کنند. دکتر مراکایم صلاحیت انجام درمان تخصصی حتی در برزیل را نداشت.


پایان تلخ انجام روش " بیو پلاستیک" برای موارد نا به جا و توسط پزشک بدون تخصص

تعدادی از قربانیان در این هفته با عکس هایی از چهره های کج شده اقداماتی انجام دادند تا پزشک را برای همیشه از کار کردن در این زمینه منع کنند.بسیاری از آن ها گفتند هزاران دلار برای درمان<cure> اولیه پرداخت کرده اند و از آن زمان تا کنون مجبور به پرداخت دو یا سه برابر هزینه برای جبران آسیب ها پرداخت کرده اند.