آغاز فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون ارشد پزشکی
شفا آنلاین>اجتماع>رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: فرصت مجدد ثبت نام برای شرکت در آزمون ارشد پزشکی از امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه آغاز می‌شود.

به گزارش شفا آنلاین، دکتر محمد حسین پور کاظمی ضمن بیان این مطلب از ایجاد فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های پزشکی از تاریخ یکشنبه ۲۶ تا سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه ۹۷ خبرداد و اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند در فرصت ایجاد شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به نام نویسی و یا تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ۱۱ هزار نفر از ثبت نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ را فارغ‌التحصیلان سال جاری تشکیل می‌دهند، افزود: این افراد باید در زمان ویرایش اطلاعات نسبت به وارد کردن معدل دقیق خود در فرم ثبت نام اقدام کنند چراکه در غیر اینصورت و در صورت اشتباه بودن معدل قید شده در فرم ثبت نام، حتی در صورت پذیرفته شدن قبولی کان لم یکن خواهد شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه با اشاره به افزایش آمار شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد گروهای پزشکی اظهار کرد: امسال بیش از ۶۴ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کردند و آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر ماه امسال در دانشگاههای علوم پزشکی برگزار خواهد شد.