کد خبر: ۲۶۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020November 22
محمدرضا ظفرقندی گفت: استراتژی ما در تعرفه‌های پزشکی، محاسبه هزینه تمام شده خدمات بوده است که در این زمینه جلساتی با معاون اول رئیس جمهوری نیز داشته ایم و پس از اعلام نظر کارشناسی و قبول آن از سوی ایشان، موضوع برای بررسی بیشتر به شورای عالی بیمه ارجاع داده شد.
شفاآنلاین>سلامت>رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در ارتباط با روند تعیین تعرفه های پزشکی در سال ۱۴۰۰، نکاتی را متذکر شد.

به گزارش شفاآنلاین: محمدرضا ظفرقندی، در جلسه شورای عالی نظام پزشکی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: استراتژی ما در تعرفه‌های پزشکی، محاسبه هزینه تمام شده خدمات بوده است که در این زمینه جلساتی با معاون اول رئیس جمهوری نیز داشته ایم و پس از اعلام نظر کارشناسی و قبول آن از سوی ایشان، موضوع برای بررسی بیشتر به شورای عالی بیمه ارجاع داده شد.

وی در همین زمینه افزود: در نهایت مقرر شد ۸ درصد گلوبال افزایش تعرفه رخ دهد که سازمان‌های بیمه گر با این امر مخالفت کردند که اگر این افزایش در ۱۲ ماه سال ضرب شود، ۱۸ درصد شده و اگر با رشد قبلی جمع شود در مجموع بالای ۳۰ درصد خواهد شد.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با تاکید بر اینکه هدف ما اصلاح تعرفه و مبانی آن در سال ۱۴۰۰ است، در خصوص هزینه اقلام حفاظتی  کرونا بیان کرد: هزینه این اقلام را با یک متن فنی به منظور اجرا به همکاران ابلاغ نمودیم که سقف هزینه‌ها برای انتظام بخشی است و جلسه‌ای با دستگاه‌های نظارتی در این زمینه تشکیل دادیم که به این موضوع ورود نکنند زیرا این هزینه‌ها ارتباطی با تعرفه ندارد و ناشی از شرایط اپیدمی کرونا بوده که باید محاسبه شود.مهر

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: