کد خبر: ۲۶۶۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۵ - ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - 2020October 30
احتمال کاهش جلسات علنی شورای شهر
در شهرداری و شورا، محدودیت هایی برای حضور اعمال کرده ایم. پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی، همچنان، تعطیلی دو هفته‌ای تهران است.

شفاآنلاین>سلامت>علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در پایتخت در یک رشته توئیت نوشت: «متاسفانه روند ابتلاء به ⁧کرونا در ⁧شورا⁩ ادامه دارد. از میان همکاران خانم شهربانو امانی عضو شورا و عزیزانی از کارشناسان و پرسنل مبتلا شده اند.

به گزارش شفاآنلاین:در شهرداری و شورا، محدودیت هایی برای حضور اعمال کرده ایم. پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی، همچنان، تعطیلی دو هفته‌ای تهران است ‏جلسات صحن شورا اما، وضعیت متفاوتی دارد. صحن علنی، نبض تپنده شهر و مدیریت شهری است و تعطیلی آن آسان نیست.

به علاوه، جلسات شورا قانونا نمی تواند در محلی خارج از شورا برگزار شود. اگرچه بر اساس قانون، برگزاری دو جلسه در ماه وظیفه شوراست و ما در شورای تهران ‏ هشت جلسه برگزار می کنیم. در رابطه با چگونگی برگزاری، و یا کاهش احتمالی جلسات به صورت موقت، یکشنبه تصمیم گیری خواهیم کرد و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.

اما؛ در رابطه با حضور اهالی رسانه در جلسه یکشنبه و جلسات آتی ‏به جهت کاهش خطر ابتلاء کلیه همکاران (اعم از اعضاء محترم، نمایندگان رسانه ها و همکاران روابط عمومی)؛

‏- تقاضا دارم اهالی رسانه، جلسات را به صورت آنلاین دنبال کنند. اگر به هر دلیل، اصرار به حضور هست، امکان استقرار صرفاً در سالن دکتر شیبانی، در طبقه بالای صحن، فراهم است.

‏- به معاونت ارتباطات شورا، ابلاغ کرده ام ضمن توصیه اکید به عدم حضور فیزیکی، تحت هیچ شرایطی، هیچ گونه استثنایی میان رسانه ها در بحث ممنوعیت حضور در صحن قائل نشوند.

بدیهی است که رسانه ها می توانند از تصاویر تنها دوربین حاضر در صحن (یعنی دوربین شورا) در صورت تمایل استفاده کنند.»

برچسب ها: تعطیلی ، تهران ، شورای شهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: